0 MAÇ 0,00

ORAN

HARİCİ VERİLER İDDAA PROGRAMI SAYFALAR
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Anadolu Efes’in Süper Yıldızı Vasilije Micic Takımda Kalıyor.

  Anadolu Efes’in Süper Yıldızı Vasilije Micic Takımda Kalıyor.

  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tam90/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

  Anadolu Efes‘in başarılı sırp oyun kurucusu Vasilije Micic, Sırp spor gazetelerine özel röportaj vererek açıklamalarda bulundu. Başarılı Oyun kurucu “Ergin Ataman, Efes’te kalmamın en büyük sebeplerinden biri” diyerek neden Anadolu Efes’te kaldığını tek kelime ile açıkladı.

  26 yaşındaki Sırp oyun kurucu, yaptığı özel açıklamalar ile ülkesinde gündem oldu. Teknik Patron Ergin Ataman takımın başına ilk geldiğinde mesafeli şüpheli yaklaştığını açıkladı.Vasilije Micic, “Ama her şeyi bir kenara koydum. Koç, bana sahada aradığım özgürlüğü verdi. Ergin Ataman, Efes‘te kalmamın en büyük nedenlerinden biri. Ortak bir dil bulduk ve kişisel olarak istediğim her şeyi ondan aldım”cesur ve samimi ifadeler kullandı.

  Özel açıklamalarına devam eden Vasilije Micic “Başka bir oyuncunun bir özelliğini alabilme şansın olsaydı bu ne olurdu?” sorusuna “Fenerbahçe Bekolu Derrick Williams‘ın atletizmi ve sıçrama özelliğini isterdim” dedi ve ona olan hayranlığını dile getirdi.

  Bir önceki yazımız olan Fenerbahçe'de Vedat Muriç Transfer Bilmecesi... başlıklı makalemizde Bahis Bülteni, Değerli oranlar ve Fenerbahçe transfer haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

  Okumalısın  Fenerbahçe Beko'nun Yıldızlarına Teklif Yağıyor...
  Site İçi Yorumlar