0 MAÇ 0,00

ORAN

HARİCİ VERİLER İDDAA PROGRAMI SAYFALAR
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    Dünkü Maç Sonuçları
    TARİH EV SAHİBİ
    • -
    • DEPLASMAN
    • İ.Y.
    11.07 14:00 Than Quang Ninh
    • 0-3
    • Ho Chi Minh
    • 0-2
    11.07 00:00 Masaya (Nic)
    • 0-1
    • Juventus Manag
    • 0-0
    10.07 23:00 Real Madrid
    • 2-0
    • Alaves
    • 1-0
    10.07 23:00 Fylkir K
    • 0-1
    • Breidablik K
    • 0-1
    10.07 23:15 Haukar K
    • 7-1
    • Fjardab/Hottur
    • 2-0
    10.07 23:30 Ferreira
    • 1-5
    • Braga
    • 0-3
    11.07 04:00 Seattle Sounders
    • 0-0
    • San Jose Earth
    • 0-0
    11.07 23:00 Real Monarchs
    • 0-1
    • San Diego Loya
    • 0-1
    11.07 19:15 Ingolstadt
    • 3-1
    • Nurnberg
    • 0-0
    11.07 18:45 Laci
    • 3-1
    • Luftetari Gjir
    • 2-0
    11.07 21:45 Kukesi
    • 3-0
    • Teuta
    • 3-0
    11.07 21:45 Skenderbeu
    • 2-1
    • Vllaznia
    • 1-0
    11.07 18:30 Burreli
    • 0-1
    • Din. Tirana
    • 0-0
    11.07 18:30 Egnatia Rrogozhine
    • 0-0
    • Koplik
    • 0-0
    11.07 18:30 Apolonia Fier
    • 2-2
    • Pogradeci
    • 1-1
    11.07 18:30 Besa
    • 3-5
    • Lushnja
    • 1-1
    11.07 18:30 Beselidhja Lezha
    • 2-0
    • Kastrioti
    • 0-0
    11.07 18:30 Korabi Peshkopi
    • 3-0
    • Erzeni
    • 0-0
    11.07 18:00 Inkomport
    • 2-2
    • Kyzyltash
    • 0-1
    11.07 18:00 TSK Simferopol
    • 1-3
    • SKCHF Sevastop
    • 1-1
    11.07 18:00 Yevpatoriya
    • 2-0
    • Kafa
    • 1-0
    11.07 19:00 Krymteplytsia
    • 6-1
    • Ocean Kerch
    • 1-1
    11.07 11:00 Queensland Lions
    • İPT.
    • Magpies Crusad
    • -
    11.07 08:00 Croydon
    • 2-1
    • Modbury
    • 1-0
    11.07 08:30 Adelaide Raiders
    • 2-0
    • Adelaide Olymp
    • 2-0
    11.07 08:30 Adelaide U21
    • ERT.
    • Adelaide City
    • -
    11.07 08:30 Blue Eagles
    • 0-0
    • Adelaide Comet
    • 0-0
    11.07 08:30 Para
    • 0-0
    • NE Metrostars
    • 0-0
    11.07 12:00 Campbelltown City
    • 4-2
    • Cumberland Utd
    • 1-1
    11.07 10:00 Armadale
    • 2-1
    • Balcatta
    • 1-0
    11.07 10:00 Cockburn City
    • 4-2
    • Bayswater City
    • 3-2
    11.07 10:00 Inglewood
    • 2-1
    • Joondalup
    • 1-1
    11.07 10:00 Perth Glory U21
    • 5-0
    • Rockingham Cit
    • 3-0
    11.07 10:00 Perth SC
    • 0-2
    • Floreat Athena
    • 0-0
    11.07 10:00 Sorrento
    • 0-3
    • Gwelup Croatia
    • 0-1
    11.07 18:00 Austria Vienna
    • 2-3
    • Hartberg
    • 0-1
    11.07 15:30 A. Lustenau
    • 3-1
    • Vorwarts Steyr
    • 0-1
    11.07 16:00 FC Juniors
    • 1-2
    • Dornbirn
    • 1-1
    11.07 21:25 Grazer
    • ERT.
    • Kapfenberg
    • -
    11.07 16:30 Belshina
    • 2-1
    • Zhodino
    • 1-1
    11.07 18:30 BATE
    • 1-1
    • Slavia Mozyr
    • 0-0
    11.07 20:30 Soligorsk
    • 4-1
    • Gorodeja
    • 3-0
    11.07 17:30 Volna Pinsk
    • 2-3
    • Orsha
    • 1-2
    11.07 18:00 Naftan
    • 3-0
    • Chimik Svetlog
    • 1-0
    11.07 18:30 Sputnik
    • 1-0
    • Lida
    • 0-0
    11.07 19:00 Gomel
    • 2-1
    • Mikashevichi
    • 0-0
    11.07 14:30 Stanles Pinsk
    • 7-0
    • Kronon Stolbts
    • 4-0
    11.07 17:00 Baranovici
    • 4-1
    • Meliorator Zhi
    • 1-0
    11.07 17:00 Ostrovets
    • 2-2
    • Brest Malorita
    • 1-0
    11.07 18:00 BGU Minsk
    • 1-4
    • Molodechno
    • 1-1
    11.07 18:00 Pershiy Region
    • 1-9
    • Ivatsevichi
    • 1-3
    11.07 14:00 Petrikov
    • 1-2
    • Osipovichi
    • 1-0
    11.07 15:00 Energetik-BGATU
    • 2-6
    • Dnepr Mogilev
    • 2-0
    11.07 17:00 BumProm Gomel
    • 0-6
    • Gorki
    • 0-3
    11.07 17:00 Zhlobin
    • 1-3
    • Viktoria Mar.
    • 0-0
    11.07 18:00 Dnepr Rogachev
    • 1-2
    • SMIavtotrans
    • 1-2
    11.07 13:30 Vitebsk 2
    • 2-0
    • Neman 2
    • 0-0
    11.07 14:00 Energetik-BGU 2
    • 1-4
    • Rukh Brest 2
    • 1-1
    11.07 20:00 Cherno More
    • 0-1
    • Botev Plovdiv
    • 0-0
    11.07 16:00 Rukinzo
    • 1-1
    • Musongati
    • 1-1
    11.07 18:00 Dukla Prag
    • 2-1
    • Varnsdorf
    • 1-0
    11.07 18:00 Lisen
    • 6-2
    • Trinec
    • 1-0
    11.07 18:00 Pardubice
    • 4-1
    • Vysehrad
    • 1-1
    11.07 18:00 Prostejov
    • 0-0
    • Brno
    • 0-0
    11.07 18:00 Sokolov
    • 3-0
    • Chrudim
    • 1-0
    11.07 18:00 Usti n. L.
    • 1-0
    • Zizkov
    • 0-0
    11.07 18:00 Vitkovice
    • 1-4
    • Hradec Kralove
    • 0-3
    11.07 18:00 Vlasim
    • 2-3
    • Jihlava
    • 1-1
    11.07 19:00 Randers
    • 2-1
    • Odense
    • 0-1
    11.07 15:00 Nykobing
    • 0-1
    • Koge
    • 0-1
    11.07 17:00 Kolding
    • 0-2
    • Hvidovre
    • 0-1
    11.07 11:00 Pniowek (Pol)
    • 1-1
    • Gornik Z. 2 (P
    • 0-1
    11.07 11:00 Snina (Svk)
    • 3-2
    • Vranov (Svk)
    • 1-1
    11.07 11:30 Debreceni EAC (Hun)
    • 2-0
    • Bekescsaba (Hu
    • 0-0
    11.07 11:30 Karlovy Vary (Cze)
    • 2-4
    • Dukla Prag B (
    • 0-2
    11.07 11:30 L. Mikulas (Svk)
    • 4-1
    • Presov (Svk)
    • 3-1
    11.07 11:30 Reichenau (Aut)
    • 7-2
    • U. Innsbruck (
    • 5-1
    11.07 11:30 Szeged (Hun)
    • 4-1
    • Kecskemeti (Hu
    • 3-0
    11.07 11:30 Unicov (Cze)
    • İPT.
    • Zbrojovka Brno
    • -
    11.07 12:00 Bzenec (Cze)
    • 2-2
    • Znojmo (Cze)
    • 1-1
    11.07 12:00 Gyirmot (Hun)
    • 2-0
    • Ajka (Hun)
    • 1-0
    11.07 12:00 Győr (Hun)
    • 0-2
    • Budafoki (Hun)
    • 0-1
    11.07 12:00 Honved (Hun)
    • 1-2
    • Siofok (Hun)
    • 0-0
    11.07 12:00 Hutnik Krakow (Pol)
    • 3-2
    • Siarka Tarnobr
    • -
    11.07 12:00 Kluczbork (Pol)
    • 1-3
    • Radomsko (Pol)
    • 0-3
    11.07 12:00 MKS Piaseczno (Pol)
    • 5-0
    • Bron Radom (Po
    • 1-0
    11.07 12:00 Pelikan (Pol)
    • İPT.
    • Grodzisk M. (P
    • -
    11.07 12:00 Puchov (Svk)
    • 3-1
    • Uhersky Brod (
    • 1-0
    11.07 12:00 Rosice (Cze)
    • 2-3
    • Blansko (Cze)
    • 1-2
    11.07 12:00 Ruch (Pol)
    • 4-1
    • Brzeg (Pol)
    • 1-1
    11.07 12:00 Skierniewice (Pol)
    • 1-1
    • Mszczonowianka
    • 0-0
    11.07 12:00 T. Mazowiecki (Pol)
    • 2-1
    • Lider Wloclawe
    • 0-0
    11.07 12:00 Vasas (Hun)
    • 3-1
    • Csakvari (Hun)
    • 3-0
    11.07 12:00 Vyskov (Cze)
    • 3-1
    • Hodonin (Cze)
    • 2-0
    11.07 12:00 Wisla Pulawy (Pol)
    • 4-0
    • Mazur Karczew
    • 2-0
    11.07 13:00 Anderlecht (Bel)
    • 3-0
    • St. Truiden (B
    • 2-0
    11.07 13:00 Jarocin (Pol)
    • 5-1
    • LKS Goluchow (
    • 2-0
    11.07 13:00 Kortrijk (Bel)
    • 0-1
    • Cercle Brugge
    • 0-1
    11.07 13:00 Stal Krasnik (Pol)
    • 4-0
    • Lewart Lubarto
    • 3-0
    11.07 14:00 Sandersdorf (Ger)
    • 0-3
    • Chemie Leipzig
    • 0-1
    11.07 15:00 Altglienicke (Ger)
    • 2-0
    • TB Berlin (Ger
    • -
    11.07 15:00 Atom Novovoronezh (Rus)
    • 0-2
    • Kursk (Rus)
    • 0-1
    11.07 15:00 Borac Banja Luka (Bih)
    • 4-2
    • Sp. Subotica (
    • 2-2
    11.07 15:00 Krupa (Bih)
    • 1-0
    • Napredak (Srb)
    • -
    11.07 15:30 Spijkenisse (Ned)
    • 0-4
    • ASWH (Ned)
    • 0-1
    11.07 16:00 Borec (Mkd)
    • 0-1
    • Pelister (Mkd)
    • 0-0
    11.07 16:00 Khimki (Rus)
    • 4-0
    • Lokomotiv-Kaza
    • -
    11.07 17:00 FK Kozlovice (Cze)
    • İPT.
    • Kromeriz (Cze)
    • -
    11.07 17:00 Proleter (Srb)
    • 1-1
    • Sp. Subotica (
    • 1-1
    11.07 17:00 Waregem (Bel)
    • 5-0
    • Waasland-Bever
    • 2-0
    11.07 18:00 Chambly (Fra)
    • 1-1
    • Boulogne (Fra)
    • 1-0
    11.07 18:00 Rabotnicki (Mkd)
    • İPT.
    • Makedonija GP
    • -
    11.07 18:30 Krasnodar 2 (Rus)
    • 3-1
    • Akron Togliatt
    • 2-0
    11.07 19:00 Bischofshofen (Aut)
    • 3-1
    • Stadl Paura (A
    • 2-0
    11.07 19:00 Club Brugge (Bel)
    • 6-0
    • KV Mechelen (B
    • 4-0
    11.07 19:00 St. Martin im Muhlreis (Aut)
    • 1-4
    • Union Gurten (
    • 0-3
    11.07 19:00 TSC Backa Topola (Srb)
    • 1-1
    • Backa (Srb)
    • 1-0
    11.07 17:00 Ararat-Armenia 2
    • İPT.
    • Ararat 2
    • -
    11.07 17:00 Dilijan
    • İPT.
    • Lokomotiv Yere
    • -
    11.07 17:00 Lernayin Artsakh
    • İPT.
    • Aragats
    • -
    11.07 17:00 Pyunik II
    • İPT.
    • BKMA
    • -
    11.07 13:00 Tulevik
    • 0-1
    • Narva
    • 0-0
    11.07 16:00 Flora
    • 3-1
    • Paide
    • 0-0
    11.07 19:00 Kuressaare
    • 2-4
    • Tammeka
    • 2-3
    11.07 19:00 JK Jarve
    • 0-5
    • Parnu JK Vapru
    • 0-3
    11.07 17:00 Inter Turku
    • 5-1
    • Ilves
    • 3-0
    11.07 16:00 KTP
    • 0-0
    • MuSa
    • 0-0
    11.07 16:30 VPS
    • 1-0
    • MyPa
    • 0-0
    11.07 17:00 AC Kajaani
    • 1-1
    • Gnistan
    • 1-0
    11.07 17:00 KPV
    • 2-2
    • Ekenas
    • 2-0
    11.07 17:00 Oulu
    • 1-0
    • SJK Akatemia
    • 0-0
    11.07 14:00 Kultsu
    • 0-1
    • Lahden Reipas
    • 0-1
    11.07 15:00 Keski-Uusimaa
    • 2-5
    • Honka Akatemia
    • 0-0
    11.07 16:00 EPS
    • 1-0
    • NJS
    • 1-0
    11.07 15:00 P-Iirot Rauma
    • 3-2
    • TPV
    • 3-1
    11.07 13:00 Hercules
    • 4-0
    • Vaajakoski
    • 3-0
    11.07 16:00 Kemi City
    • 0-1
    • OLS Oulu
    • 0-0
    11.07 17:00 JJK Jyvaskyla
    • 2-0
    • Kiisto
    • 1-0
    11.07 14:00 PK-35 Helsinki K
    • 0-2
    • Aland Utd K
    • 0-1
    11.07 15:00 Honka K
    • 2-1
    • Jypk K
    • 1-1
    11.07 15:00 Ilves K
    • 1-3
    • KuPS K
    • 0-2
    11.07 16:00 HJK K
    • 3-1
    • TPS K
    • 3-1
    11.07 13:00 Incheon
    • 1-1
    • Sangju Sangmu
    • 0-0
    11.07 13:00 Jeonbuk
    • 2-2
    • Seongnam
    • 0-2
    11.07 13:00 Pohang
    • 1-1
    • Suwon
    • 0-1
    11.07 13:00 Gyeongnam
    • 1-2
    • Seoul E.
    • 1-0
    11.07 13:00 Suwon City
    • 1-1
    • Asan
    • 0-0
    11.07 10:00 Jeonju Citizen
    • 1-3
    • Changwon
    • 0-1
    11.07 11:00 Chuncheon
    • 2-3
    • Pyeongtaek Cit
    • 2-2
    11.07 11:00 Gyeongju Citizen
    • 0-1
    • Busan Kyotong
    • 0-0
    11.07 11:00 Yangju Citizen
    • 0-2
    • Cheongju Jikji
    • 0-1
    11.07 13:00 Cheonan City
    • 0-2
    • Daejeon Korail
    • 0-0
    11.07 13:00 Gangneung
    • 0-2
    • Gimhae
    • 0-1
    11.07 13:00 Mokpo City
    • 0-1
    • Gimpo C.
    • 0-0
    11.07 20:00 Dila Gori
    • 4-0
    • Merani Tbilisi
    • 0-0
    11.07 19:55 Zapresic
    • 0-1
    • Rijeka
    • 0-0
    11.07 22:05 Osijek
    • 2-0
    • Istra 1961
    • 1-0
    11.07 14:30 Norwich
    • 0-4
    • West Ham
    • 0-2
    11.07 14:30 Watford
    • 2-1
    • Newcastle
    • 0-1
    11.07 17:00 Liverpool
    • 1-1
    • Burnley
    • 1-0
    11.07 19:30 Sheffield Utd
    • 3-0
    • Chelsea
    • 2-0
    11.07 22:00 Brighton
    • 0-5
    • Manchester Cit
    • 0-2
    11.07 14:30 Charlton
    • 0-1
    • Reading
    • 0-1
    11.07 14:30 Derby
    • 1-3
    • Brentford
    • 1-1
    11.07 17:00 Barnsley
    • 0-0
    • Wigan
    • 0-0
    11.07 17:00 Blackburn
    • 1-1
    • West Brom
    • 0-1
    11.07 17:00 Hull
    • 0-1
    • Millwall
    • 0-1
    11.07 17:00 Middlesbrough
    • 1-3
    • Bristol City
    • 0-2
    11.07 17:00 Preston
    • 1-1
    • Nottingham
    • 1-1
    11.07 17:00 QPR
    • 0-3
    • Sheffield Wed
    • 0-2
    11.07 19:00 Shahr Khodrou
    • 1-1
    • Saipa
    • 1-0
    11.07 19:15 Sepahan
    • 1-1
    • Pars Janoobi J
    • 1-0
    11.07 19:30 Esteghlal F.C.
    • 0-0
    • Tractor-Sazi
    • 0-0
    11.07 19:30 Foolad
    • ERT.
    • Naft M.I.S
    • -
    11.07 19:30 Peykan
    • 2-0
    • Gol Gohar
    • 1-0
    11.07 19:30 Sanat-Naft
    • 1-1
    • Nassaji Mazand
    • 1-1
    11.07 18:00 Osasuna
    • 2-1
    • Celta Vigo
    • 1-1
    11.07 20:30 Valladolid
    • 0-1
    • Barcelona
    • 0-1
    11.07 23:00 Atl. Madrid
    • 1-0
    • Betis
    • 0-0
    11.07 18:00 Racing Santander
    • 1-0
    • Huesca
    • 1-0
    11.07 20:30 Las Palmas
    • 1-0
    • Mirandes
    • 0-0
    11.07 16:00 Falkenbergs
    • 0-1
    • Östersunds
    • 0-0
    11.07 16:00 Hammarby
    • 0-0
    • Sirius
    • 0-0
    11.07 18:30 Jonkopings
    • 0-1
    • Degerfors
    • 0-1
    11.07 18:30 Orgryte
    • 0-2
    • Sundsvall
    • 0-0
    11.07 14:00 Orebro Syr.
    • 2-2
    • Gefle
    • 0-1
    11.07 14:00 Vasalunds
    • 3-1
    • Taby
    • 2-0
    11.07 15:00 IFK Lulea
    • 3-2
    • Karlslunds
    • 2-1
    11.07 15:00 IK Frej
    • 5-3
    • Nykopings
    • 3-1
    11.07 15:00 Team TG FF
    • 2-2
    • Karlstad
    • 0-2
    11.07 17:00 Sandvikens
    • 2-1
    • Sollentuna
    • 0-1
    11.07 17:00 Sylvia
    • 4-2
    • IFK Berga
    • 1-0
    11.07 13:00 Qviding
    • 3-1
    • Assyriska IK
    • 0-1
    11.07 15:00 Lunds
    • 3-1
    • Tvaakers
    • 1-0
    11.07 16:00 Karlskrona
    • 0-6
    • Linkoping City
    • 0-1
    11.07 16:00 Motala
    • 1-3
    • Landskrona
    • 0-2
    11.07 16:00 Oskarshamns
    • 0-1
    • Trollhättan
    • 0-1
    11.07 16:00 Skövde
    • 1-3
    • Lindome
    • 0-1
    11.07 16:00 Torns
    • 4-0
    • Utsiktens
    • 3-0
    11.07 16:00 Värnamo
    • 3-0
    • Eskilsminne
    • 1-0
    11.07 16:00 Linköpings K
    • 1-0
    • Djurgarden K
    • 1-0
    11.07 16:00 Uppsala K
    • 0-1
    • Pitea K
    • 0-0
    11.07 16:00 Vittsjo K
    • 3-3
    • Kristianstads
    • 3-2
    11.07 15:00 Hammarby K
    • 8-0
    • Sandvikens K
    • 4-0
    11.07 15:00 Lidkopings FK K
    • 2-2
    • Bollstanas K
    • 1-1
    11.07 16:00 Kalmar K
    • 3-1
    • IF Brommapojka
    • 1-0
    11.07 16:00 Kvarnsvedens K
    • 1-2
    • Jitex K
    • 1-2
    11.07 17:00 AIK K
    • 1-0
    • Alingsas FC K
    • 1-0
    11.07 17:00 Sunnanå K
    • 0-2
    • Alvsjo K
    • 0-2
    11.07 19:15 Zurich
    • ERT.
    • Sion
    • -
    11.07 21:30 Basel
    • 3-2
    • Young Boys
    • 1-0
    11.07 19:15 Chiasso
    • 2-4
    • Kriens
    • 0-2
    11.07 21:30 Aarau
    • 2-3
    • Winterthur
    • 1-3
    11.07 18:15 Lazio
    • 1-2
    • Sassuolo
    • 1-0
    11.07 20:30 Brescia
    • 0-3
    • AS Roma
    • 0-0
    11.07 17:00 Fram
    • 2-5
    • Leiknir
    • 0-2
    11.07 17:00 Magni
    • 1-2
    • Olafsvik
    • 1-1
    11.07 17:00 Dalvik/Reynir
    • 1-2
    • Vidir
    • 0-2
    11.07 17:00 Haukar
    • 1-2
    • Kordrengir
    • 0-0
    11.07 17:00 Kari
    • 1-0
    • IR Reykjavik
    • 1-0
    11.07 17:00 Selfoss
    • 0-0
    • Fjardabyggd
    • 0-0
    11.07 17:00 Volsungur
    • 1-2
    • Throttur Vogar
    • 1-1
    11.07 19:00 Njardvik
    • 2-1
    • Fjallabyggd
    • 1-0
    11.07 19:00 Thor/KA K
    • 1-0
    • Keflavik K
    • 1-0
    11.07 19:15 Akranes K
    • 2-1
    • Augnablik K
    • 1-0
    11.07 13:00 Kawasaki
    • 3-1
    • Kashiwa
    • 2-0
    11.07 13:00 Oita
    • 1-1
    • Kobe
    • 1-1
    11.07 12:00 Albirex Niigata
    • 1-0
    • Yamaga
    • 1-0
    11.07 12:00 Kofu
    • 2-1
    • Kanazawa
    • 2-0
    11.07 12:30 Kyoto
    • 2-0
    • Avispa Fukuoka
    • 2-0
    11.07 12:30 Ryukyu
    • 1-3
    • Tokushima
    • 0-1
    11.07 13:00 Chiba
    • 0-1
    • Tochigi
    • 0-1
    11.07 13:00 Iwata
    • 2-1
    • Renofa Yamaguc
    • 1-0
    11.07 13:00 Kusatsu
    • 0-1
    • Machida
    • 0-0
    11.07 13:00 Omiya Ardija
    • 1-0
    • Verdy
    • 1-0
    11.07 13:00 V-Varen Nagasaki
    • 2-0
    • Ehime
    • 0-0
    11.07 13:00 Yamagata
    • 1-1
    • Mito
    • 0-0
    11.07 07:00 Vanraure
    • 0-2
    • Blaublitz
    • 0-0
    11.07 09:00 Fukushima Utd
    • 1-1
    • Grulla Morioka
    • 0-1
    11.07 10:00 Imabari
    • 1-1
    • Kagoshima Utd
    • 0-0
    11.07 11:00 Fujieda MYFC
    • 5-2
    • YSCC
    • 2-1
    11.07 11:00 Sagamihara
    • 0-0
    • Nagano
    • 0-0
    11.07 12:00 Gifu
    • 1-1
    • Kamatamare
    • 0-1
    11.07 12:30 Toyama
    • 0-1
    • Azul Claro Num
    • 0-0
    11.07 13:00 Kumamoto
    • 5-3
    • C-Osaka U23
    • 2-0
    11.07 11:30 Angkor Tiger
    • 2-0
    • Sports Academy
    • 2-0
    11.07 14:00 National Defense
    • 3-1
    • Police Commiss
    • 1-1
    11.07 14:00 Svay Rieng
    • 7-2
    • Asia Euro Unit
    • 1-1
    11.07 15:00 Grobina
    • 5-1
    • Saldus SS/Leev
    • 1-0
    11.07 16:00 Alberts JDFS
    • 1-0
    • FK Smiltene
    • 1-0
    11.07 16:00 Lokomotiv Daugavpils
    • 2-0
    • Auda
    • 2-0
    11.07 15:00 Kauno Zalgiris
    • 2-0
    • Banga
    • 1-0
    11.07 18:00 FK Panevezys
    • 2-1
    • Riteriai
    • 1-0
    11.07 13:00 BFA Vilnius
    • 1-2
    • Dziugas Telsia
    • 0-2
    11.07 13:00 Hegelmann Litauen
    • 0-2
    • Nevezis Kedain
    • 0-1
    11.07 17:00 Minija
    • 1-3
    • Dainava Alytus
    • 1-0
    11.07 18:00 Floresti
    • 0-4
    • Petrocub
    • 0-2
    11.07 20:30 S. Tiraspol
    • 6-0
    • Codru Lozova
    • 5-0
    11.07 19:00 Haugesund
    • 0-3
    • Molde
    • 0-2
    11.07 21:30 Rosenborg
    • 3-0
    • Strömsgodset
    • 0-0
    11.07 17:00 Eidsvold
    • 1-2
    • Halden
    • 1-0
    11.07 17:00 Hodd
    • 2-1
    • Moss
    • 1-0
    11.07 17:00 Fram
    • 2-3
    • Sotra
    • 1-0
    11.07 17:00 Notodden
    • 0-0
    • Baerum Sportsk
    • 0-0
    11.07 15:00 Arna-Bjørnar K
    • 0-1
    • Klepp K
    • 0-0
    11.07 15:00 Lyn K
    • 1-4
    • Rosenborg K
    • 0-1
    11.07 18:30 Legia
    • 2-0
    • Cracovia
    • 1-0
    11.07 16:00 Arka
    • 3-2
    • LKS Lodz
    • 3-0
    11.07 21:00 Wisla
    • 1-1
    • Korona
    • 1-1
    11.07 13:40 GKS Jastrzebie
    • 0-3
    • Podbeskidzie
    • 0-1
    11.07 16:10 Tychy
    • 0-1
    • Puszcza
    • 0-0
    11.07 18:40 Stomil Olsztyn
    • 1-2
    • Legnica
    • 1-0
    11.07 17:00 Elblag
    • 1-2
    • Skra
    • 0-2
    11.07 18:00 Blekitni Stargard
    • 0-1
    • S. Rzeszow
    • 0-0
    11.07 18:00 Gryf Wejherowo
    • 0-4
    • Garbarnia
    • 0-1
    11.07 18:00 Leczna
    • 2-3
    • Pogon Siedlce
    • 1-0
    11.07 18:00 R. Rzeszow
    • 1-1
    • Polkowice
    • 0-0
    11.07 19:00 Bytovia Bytow
    • 4-3
    • Legionowo
    • 2-0
    11.07 20:00 Pruszkow
    • 1-2
    • Lech 2
    • 0-1
    11.07 21:15 Belenenses
    • 0-1
    • Moreirense
    • 0-0
    11.07 17:30 FC Hermannstadt
    • 2-1
    • FC Voluntari
    • 1-0
    11.07 20:15 Petrolul
    • 0-0
    • Rapid Bucurest
    • 0-0
    11.07 16:00 Arsenal Tula
    • 2-1
    • Tambov
    • 1-0
    11.07 18:30 Akhmat Grozny
    • 1-1
    • Zenit
    • 1-1
    11.07 20:30 Sochi
    • 1-0
    • Sp. Moscow
    • 1-0
    11.07 19:00 Pohronie
    • 1-0
    • Senica
    • 1-0
    11.07 19:00 Trencin
    • 0-3
    • Nitra
    • 0-0
    11.07 19:00 Z. Moravce
    • 1-0
    • Sered
    • 1-0
    11.07 19:00 Ruzomberok
    • 0-1
    • Dun. Streda
    • 0-0
    11.07 19:00 Slovan Bratislava
    • 0-0
    • Trnava
    • 0-0
    11.07 19:00 Zilina
    • 5-0
    • Michalovce
    • 2-0
    11.07 18:00 Dubnica
    • 4-1
    • Banska Bystric
    • 2-0
    11.07 21:00 Domzale
    • 1-1
    • Bravo
    • 0-0
    11.07 15:30 Istaravshan
    • 1-2
    • CSKA Pomir Dus
    • 0-2
    11.07 15:30 Kuktosh
    • 3-1
    • Faizkand
    • 1-1
    11.07 15:30 Regar-TadAZ
    • 1-1
    • Khatlon
    • 0-0
    11.07 05:00 Taoyuan K
    • 0-0
    • Taipei Bear K
    • 0-0
    11.07 09:00 Kaohsiung K
    • 0-0
    • New Taipei K
    • 0-0
    11.07 11:30 Hualien K
    • 5-2
    • Taichung Blue
    • 2-1
    11.07 21:00 Göztepe
    • 1-3
    • Gençlerbirliği
    • 0-2
    11.07 20:00 Balıkesirspor
    • 2-0
    • Eskişehirspor
    • 1-0
    11.07 19:30 Dnipro-1
    • 3-2
    • Lviv
    • 1-2
    11.07 17:00 Kolos Kovalivka
    • 0-2
    • Zorya
    • 0-2
    11.07 17:00 Mykolaiv
    • 0-2
    • Obolon Kyiv
    • 0-0
    11.07 17:00 Prykarpattya
    • 2-1
    • Kremin
    • 0-1
    11.07 18:00 Hirnyk-Sport
    • 3-2
    • Ahrobiznes Vol
    • 2-1
    11.07 19:00 Volyn Lutsk
    • 0-1
    • Inhulets
    • 0-1
    11.07 19:30 Ch. Odessa
    • 2-2
    • Rukh Lviv
    • 1-1
    11.07 13:00 Binh Duong
    • 1-1
    • Gia Lai
    • 1-1
    11.07 15:15 The Cong
    • 4-0
    • Hai Phong
    • 3-0
    11.07 13:00 Binh Phuoc
    • 1-0
    • Ba Ria Vung Ta
    • 0-0
    11.07 13:00 Long An
    • 1-2
    • Dong Thap
    • 0-1
    11.07 19:15 Lamia
    • 0-0
    • AEL Larissa
    • 0-0
    11.07 19:15 Panionios
    • 0-2
    • Panetolikos
    • 0-1
    11.07 19:15 Volos
    • 2-3
    • Atromitos
    • 0-3
    11.07 19:15 Xanthi
    • 1-2
    • Asteras T.
    • 0-1
    11.07 21:30 OFI Crete
    • 0-1
    • Aris
    • 0-1
    11.07 14:00 Motherwell (Sco)
    • 1-0
    • Dundee Utd (Sc
    • 0-0
    11.07 11:00 Croatia Sesvete (Cro)
    • 2-3
    • Dubrava (Cro)
    • 0-1
    11.07 11:30 Nove Sady (Cze)
    • 4-4
    • Rymarov (Cze)
    • 3-1
    11.07 18:00 Rychnov n. Kneznou (Cze)
    • İPT.
    • Holice (Cze)
    • -
    11.07 18:30 Nedelisce (Cro)
    • 0-3
    • Medjimurje (Cr
    • 0-3
    11.07 11:30 Czaniec (Pol)
    • 1-2
    • Bielsko-Biala
    • 1-2
    11.07 12:00 Inter Bratislava (Svk)
    • 4-3
    • Povazska Bystr
    • 2-2
    11.07 12:00 Szekszardi (Hun)
    • 4-2
    • Majosi (Hun)
    • 2-1
    11.07 15:30 Gwarek Tarnowskie Gory (Pol)
    • İPT.
    • Brzeg (Pol)
    • -
    11.07 16:00 St. Liege (Bel)
    • 1-2
    • Leuven (Bel)
    • 1-1
    11.07 17:30 ESMTK Budapest (Hun)
    • 5-3
    • Soproni VSE (H
    • 0-2
    11.07 12:00 Master 7
    • 1-1
    • Lao Toyota
    • 0-1
    11.07 12:00 Young Elephant FC
    • 1-1
    • Ezra
    • 1-1
    11.07 19:30 Schallerbach (Aut)
    • 1-1
    • WSC Wels (Aut)
    • 0-1
    11.07 20:00 Schwaz (Aut)
    • 3-1
    • SV Innsbruck (
    • 3-0
    11.07 11:00 KS Kutno (Pol)
    • 3-1
    • Pelikan (Pol)
    • 2-1
    11.07 09:30 R. Volgograd (Rus)
    • 0-0
    • Saratov (Rus)
    • 0-0